Náš tým

tým

Mgr. Ondřej Masopust

advokát

Vystudoval jsem Obchodní akademii v Olomouci. Již při studiu mě zajímalo právo. Právo se stalo také mým koníčkem a vášní.

Po složení maturitní zkoušky jsem nebyl úspěšný při přijímacích zkouškách na právnickou fakultu (zkrátka na střední škole jsem měl místo dějepisu předměty jako účetnictví a ekonomiku – na rozdíl od absolventů gymnázií).

Následující rok jsem tedy pracoval jako finanční účetní (zabýval jsem se zahraničním i vnitrostátním obchodem) a doplňoval jsem si samostudiem znalosti dějepisu. Svůj cíl stát se právníkem/advokátem jsem nevzdal.

Při dalších přijímacích zkouškách na právnickou fakultu jsem byl již úspěšný. Nastoupil jsem tedy na Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Již při studiu právnické fakulty jsem pracoval v renomované advokátní kanceláři v Olomouci jako advokátní praktikant. Velmi mě bavilo, jak jsem do praxe aplikoval teoretické znalosti získávané při studiu.

Po absolvování Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci jsem nastoupil do prestižní advokátní kanceláře v Brně jako advokátní koncipient. I zde jsem sbíral nové odborné znalosti a zkušenosti.

Po složení advokátních zkoušek v roce 2006 jsem dosáhl svého cíle – založil jsem vlastní advokátní kancelář.

Při práci advokáta propojuji své znalosti a odborné zkušenosti z oblasti práva, daní, účetnictví a ekonomie. Totiž to, co se původně zdálo jako nevýhoda (absolvování obchodní akademie a ne gymnázia, neúspěch při prvních přijímacích zkouškách na právnickou fakultu, a na to navazující práce účetního), mně dodnes přináší mnohá zvýhodnění (rozsáhlé znalosti a zkušenosti, které stále doplňuji), když z tohoto profitují i mí klienti.

Vždy říkám klientům – najděme řešení, které Vám ušetří „čas, peníze a nervy“. Problémům je nutné předcházet. A když už nastanou, tak je nutné je překonat – nevzdávat to. Každý problém má své řešení. A já to řešení pro Vás najdu. A pokud by bylo potřeba, tak moje kancelář spolupracuje s mnoha odborníky (např. znalci, daňoví a účetní poradci), kteří pomohou pro Vás najít to optimální řešení.

Právní služby poskytuji ve všech oblastech práva. Specializuji se na právo občanské a obchodní, finanční a trestní. Hojně a úspěšně poskytuji právní služby i ve věcech nemovitostí a rodinného práva. Mými spokojenými klienty jsou i realitní kanceláře a obce/městyse/města.

Jsem právník, jsem ale i podnikatel. Mám zkušenosti z vlastního podnikání mimo advokacii. Když klientovi radím, tak vždy porovnávám přínosy a náklady.

 tym 2

Mgr. Miroslav Pirliomov

advokátní koncipient

V roce 2017 jsem absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Během studia jsem působil jako praktikant v advokátních kancelářích v Olomouci a v Praze. Po ukončení studia jsem nastoupil do advokátní kanceláře Mgr. Ondřeje Masopusta jako advokátní koncipient.

Mgr. Ondřej Jurášek

advokátní koncipient

V roce 2018 jsem absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Po dokončení studia jsem nastoupil na oddělení právních vztahů k nemovitostem na Katastrálním úřadu pro Olomoucký kraj. Zde jsem získal zkušenosti s právem nemovitostí a souvisejícími obory. V roce 2020 jsem nastoupil jako advokátní koncipient do advokátní kanceláře Mgr. Ondřeje Masopusta.

Anna Stofferová

asistentka

Vystudovala jsem střední školu pro marketing a ekonomiku podnikání v Mostě. Mám dlouholetou praxi na pozici back office a front office asistent v Brně a v Olomouci.

 

© 2021 Advokátní kancelář Mgr. Ondřej Masopust | Provozováno s firla.eu